Rezultati 6.Izložbe vina udruge vinogradara i podrumara Šemovci 2017.g

Napisao Mjesni odbor  22, Velj, 2017   Poslano u Obavjesti

 

klet

 

Rezultati 6.Izložbe vina udruge vinogradara i podrumara Šemovci 2017.godine

 

 

      BROJ        IZLAGAČ        MJESTO          SORTA    OCJENA DIPLOMA
1 UVIP SEMOVCI ŠEMOVCI GRAŠEVINA 17.70 SREBRNA
2 MARIO ZVONAR ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 16.10 SREBRNA
3 MIRKO PEROK ŠEMOVCI RAJNSKI RIZLING 17.00 SREBRNA
4 MIRKO PEROK ŠEMOVCI GRAŠEVINA 17.80 SREBRNA
5 MIRKO PEROK ŠEMOVCI ZWEIGELT ROSE 18.10 ZLATNA
6 DANIJEL BOTINČAN ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 17.00 SREBRNA
7 DRAŽEN KOVAČEV ĐURĐEVAC MJEŠAVINA SORATA 12.01 PRIZNANJE
8 OBITELJ HORVAT ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 16.60 SREBRNA
9 DARKO KOSOVEC ŠEMOVCI ZELENIVELTLINAC 15.80 BRONČANA
10 IGOR KURTIĆ ŠEMOVCI FRANKOVKA 12.01 PRIZNANJE
11 IGOR KURTIĆ ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 16.60 SREBRNA
12 ZLATKO VARGIĆ MOLVE MJEŠAVINA SORATA 14.40 BRONČANA
13 CLAUDIA BALABAN ŠEMOVCI GRAŠEVINA 17.35 SREBRNA
14 DAMIR MIČURIN MOLVE MJEŠAVINA SORATA 17.50 SREBRNA
15 ZDRAVKO ŠOŠTARIĆ ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 12.01 PRIZNANJE
16 ZDRAVKO ŠOŠTARIĆ ŠEMOVCI MJEŠAVINA CRNO 13.60 PRIZNANJE
17 DARKO POSAVEC ŠEMOVCI RAJNSKI RIZLING 17.00 SREBRNA
18 JASMINKA POSAVEC ŠEMOVCI MUŠKAT ŽUTI 12.01 PRIZNANJE
19 ŽELJKO FERENČAK HAMPOVICA ZELENI SILVANAC 17.80 SREBRNA
20 TIHOMIR KOLAREVIĆ ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 14.10 BRONČANA
21 VALENTINA POSAVEC ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 12.01 PRIZNANJE
22 ZLATKO BEČEIĆ ŠEMOVCI CHARDONNAY 18.30 ZLATNA
23 ZLATKO BEČEIĆ ŠEMOVCI GRAŠEVINA 17.80 SREBRNA
24 ZLATKO BEČEIĆ ŠEMOVCI GRAŠEVINA 17.80 SREBRNA
25 NEDELJKO DELIĆ ŠEMOVCI GRAŠEVINA 17.80 SREBRNA
26 MARIO MAČINA ŠEMOVCI GRAŠEVINA 17.80 SREBRNA
27 SINIŠA CIKOŠ ŠEMOVCI RAJNSKI RIZLING 17.30 SREBRNA
28 SINIŠA CIKOŠ ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 17.30 SREBRNA
29 IVAN GRGANJA ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 18.17 ZLATNA
30 IVAN GRGANJA ŠEMOVCI FRANKOVKA 18.10 ZLATNA
31 IVICA ŠIGNJAR ŠEMOVCI KERNER 17.00 SREBRNA
32 IVICA ŠIGNJAR ŠEMOVCI TRAMINAC 18.10 ZLATNA
33 IVICA ŠIGNJAR ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 17.80 SREBRNA
34 MIRKO KOPAS ŠEMOVCI MJEŠAVINA SORATA 17.50 SREBRNA
35 DANIJEL VLAHOVIĆ ŠEMOVCI RAJNSKI RIZLING 17.50 SREBRNA
36 OBITELJ ČOLAK KOPRIVNICA MJEŠAVINA SORATA 18.20 ZLATNA
37 OBITELJ CAHUNEK KOPRIVNICA MJEŠAVINA SORATA 18.50 ZLATNA
38 MLADEN BALAČ HAMPOVICA GRAŠEVINA 16.40 SREBRNA

 

Odgovori